Klimaanlegg, lekkasjestoppadditiv For forebyggende bruk, for å tette litt forringede og sprø O-ringer i R134a-klimaanlegg
Lekkasjestopptilsetning for klimaanlegg
LEKKASJESTOPP FOR KLIMA-AN. 30ML X 6
Registrer deg nå for tilgang til over 125 000 produkter
TCP reduserer slitasje
- Lengre levetid for kompressoren
- Øker kompressorens levetid
- Reduserer støy som utvikler seg i kompressoren
- (Trikresylfosfat) Additiv spesielt utviklet for klimaanleggskompressorer i kjøretøy for å redusere mekanisk slitasje (friksjon) i kompressoren (stempel osv.)
Kompatibel med PAG- og esterolje
Ikke egnet for å tette lekkasjer i metallkomponenter (fordamper, kompressor, kondensator, osv.).
Veiledningen er en anbefaling basert på våre tester og erfaringer – det bør også utføres egne tester før bruk. Da produktet har et bredt bruksområde og lagrings- og bearbeidingsforholdene varierer, påtar vi oss ikke noe ansvar for bestemte resultater som følge av bruk. I den grad vår gratis kundeservice gir teknisk informasjon eller fungerer som en rådgivningstjeneste, tar vi ikke ansvar for eventuelle følger av dette, unntatt for råd eller informasjon som er innenfor omfanget av vår spesifiserte, kontraktsmessige tjeneste, eller hvis rådgiveren bevisst ga slike instrukser. Vi garanterer for kvaliteten på produktene våre. Vi forbeholder oss retten til å foreta tekniske justeringer og videreutvikle produkter.
Dataark(X)
For forebyggende bruk, for å tette litt forringede og sprø O-ringer i R134a-klimaanlegg.
Koble A/C-lekkasjestopptilsetningen til adapteren, sett den inn i påføringspistolen og bland inn via høytrykkssiden i kjølesystemet (motoren må være slått av).
Innhold | 30 ml |
Lukt | Luktfri |
Kjemisk base | Metylendisfenyl |
Vannløselig | Ja |
Damptrykk | 1.33 Pa |
Betingelser for damptrykk | ved 20°C |
Colour | Lysegul transparent |
Min. flammepunkt | 255 °C |
Density | 1.02 g/cm³ |
Viskositet/konsistens | Væske |
Lagringsbestandighet fra produksjon | 48 Måned |