PAG-olje 100
PAG-olje 100
PAG OLJE 100 500ML
Registrer deg nå for tilgang til over 125 000 produkter
- Gode blandeegenskaper
- Optimal smøreeffekt
- Høy motstandsdyktighet mot slitasje
- Svært hydrofobisk
- Sikrer termisk stabilitet
Må ikke blandes med andre oljer for klimaanleggskompressorer. Oppbevares slik at oljen er beskyttet mot fuktighet. Unngå oppbevaring i åpne beholdere.
Veiledningen er en anbefaling basert på våre tester og erfaringer – det bør også utføres egne tester før bruk. Da produktet har et bredt bruksområde og lagrings- og bearbeidingsforholdene varierer, påtar vi oss ikke noe ansvar for bestemte resultater som følge av bruk. I den grad vår gratis kundeservice gir teknisk informasjon eller fungerer som en rådgivningstjeneste, tar vi ikke ansvar for eventuelle følger av dette, unntatt for råd eller informasjon som er innenfor omfanget av vår spesifiserte, kontraktsmessige tjeneste, eller hvis rådgiveren bevisst ga slike instrukser. Vi garanterer for kvaliteten på produktene våre. Vi forbeholder oss retten til å foreta tekniske justeringer og videreutvikle produkter.
Dataark(X)
For vedlikehold, smøring og kjøling av klimaanleggskompressorer i kjøretøyer, glidende og roterende deler i R134a-klimaanleggskretsen
Fyll på kompressorolje med den mengden som er brukt, eller med den mengden som er anbefalt av kjøretøyprodusenten, og tilføy for klimaanleggskretsen via serviceenheten for klimaanlegget
Velg RAL-fargeverdi
OBS: Fargen på skjermen avviker fra den virkelige fargen.