Velkommen til Würth Norge Bare for bedrifter
Tunap 932 Skyllekonsentrat - TUNAP 932 SKYLLEKONSENTRAT DPF-RENS
Produktvideoer på youtube

Når du ser og spiller av integrerte videoer på https://www.wuerth.no/, kan det være mulig for leverandøren youtube å registrere sidene du åpner og analysere surfeatferden din. Hvis du aktiverer innholdet, det vil si at du godtar å se det og spille det av, vil en informasjonskapsel bli plassert på datamaskinen din for å registrere at du har gitt ditt samtykke via nettleseren. Denne informasjonskapselen lagrer ikke personlige data.

Se våre retningslinjer for personvern og side om informasjonskapsler for mer informasjon.

Du kan også bruke denne koblingen til å vise videoen på leverandørens plattform: https://youtu.be/41tt9i1De7g

Tunap 932 Skyllekonsentrat - TUNAP 932 SKYLLEKONSENTRAT DPF-RENS - 1

Tunap 932 Skyllekonsentrat

Skyllekonsentrat 932 TUNAP
TUNAP 932 SKYLLEKONSENTRAT DPF-RENS

Art.-nr. GT00101488

EAN 4065746466172

Priser vises for kunden etter pålogging
Tunap 932 Skyllekonsentrat

Art.-nr. GT00101488

Priser vises for kunden etter pålogging
Antall
PE

Se tilgjengeligheten hos en Würth-butikk
Tilpasset for næringsdrivende

Registrer deg nå for tilgang til over 125 000 produkter

Nøytral, askefri og metallfri løsning for skylling etter rengjøring av partikkelfilteret. Fordamper uten å etterlate rester. Garanterer et renere partikkelfilter som kan regenereres igjen.
  • Bryter ned askeavleiringer i partikkelfiltre

  • Fordamper uten å etterlate rester
Produktinformasjon

Sertifikater/ Dokumenter

 | 

 | 

Bruksområde
  • Ved ytelsestap eller funksjonsfeil forårsaket av et partikkelfilter overbelastet med sot eller aske

  • For fjerning av karbonholdige avleiringer fra oksidasjonskatalysatorer
Instruksjoner

Rengjør først partikkelfilteret med microflex® 931 rensemiddel for partikkelfilter. Se serviceinformasjon SI 931. Fyll deretter TUNAP-trykksprøytepistolen med microflex® 932-skyllekonsentrat. Bruk den tilkoplede TUNAP-sonden til å skylle partikkelfilteret. Bruk vernebriller/ansiktsvern. Sikkerhetsdatablad er tilgjengelig på forespørsel.

Innhold

500 ml

Farge

Grønn, Klar

Lukt

Amin

Kjemisk base

Vannholdig blanding

Lagringsbestandighet fra produksjon

24

Tetthet

1 g/cm³

pH-verdi

7

Art.-nr.
Kundemateriellnr.

Farlig materiale

Produktinformasjon

Dataark()

Dataark ()

CAD-data  | 

Sertifikater/ Dokumenter

 | 

 | 

Tekniske opplysninger