Stikksagblad i metall med én stjerne For tykke plater
Stikksagblad 1S for tynne metallplater
STIKKSAGBLAD METALL BLÅ 66X(1,9-2,3)
Art.-nr.
0608116006
EAN 4038898410652
Priser vises for kunden etter pålogging
Se tilgjengeligheten hos en Würth-avdeling
Hvis du vil kontrollere lagerbeholdningen i en Würth-avdeling, logger du deg på ved hjelp av påloggingsinformasjonen.
Har du spørsmål, kan du ta kontakt på servicenummeret vårt 464 01 500
Ikke Würth-kunde ennå, eller allerede Würth-kunde, men har ikke påloggingsinformasjon til nettbutikken? Du kan registrere deg på nettet nå med bare noen få trinn. Når vi har kontrollert og godkjent informasjonen du angir, kan du spørre om lagerbeholdning og priser samt legge inn bestillinger umiddelbart.





Tilpasset for næringsdrivende
Registrer deg nå for tilgang til over 125 000 produkter
Optimalisert tannavstand for ren kutting av f.eks. tynne metallplater
- Ideell for rette kutt
- Fint, progressiv tannavstand fra 1,9 til 2,3 mm for kutting av tykke metallplater med en materialtykkelse på 2,5 til 6 mm, for eksempel
- For bruk med stikksager som er kompatible med T-tange
Merknad
- Du finner mer teknisk informasjon på produktemballasjen.
- For stikksagblader i metall må man benytte kjøling, redusere antall slag og slå av pulsering.
- Kjøling forlenger levetiden til stikksagbladene.
Instruksjoner
Kjølevæske
Bore- og skjæreolje, terpentin, petroleum eller en blanding av terpentin og petroleum, vann (forsiktig: unngå all kontakt med elektriske deler).