Batteri GP ULTRA+ G-TECH G-TECH LR20/D
Batterie GP ULTRA+ G-TECH LR20/D
BATTERI GP ULTRA + LR20/D 1,5V
Art.-nr.
9501020383
EAN 4099618897900
Priser vises for kunden etter pålogging
Se tilgjengeligheten hos en Würth-avdeling
Hvis du vil kontrollere lagerbeholdningen i en Würth-avdeling, logger du deg på ved hjelp av påloggingsinformasjonen.
Har du spørsmål, kan du ta kontakt på servicenummeret vårt 464 01 500
Ikke Würth-kunde ennå, eller allerede Würth-kunde, men har ikke påloggingsinformasjon til nettbutikken? Du kan registrere deg på nettet nå med bare noen få trinn. Når vi har kontrollert og godkjent informasjonen du angir, kan du spørre om lagerbeholdning og priser samt legge inn bestillinger umiddelbart.
![](https://media.witglobal.net/source/eshop/stmedia/0100/images/std.lang.all/resolutions/category/78px/553645888.jpg)
Tilpasset for næringsdrivende
Registrer deg nå for tilgang til over 125 000 produkter
Med G-Tech-teknologien er dette et av de kraftigste batteriene på markedet. Her er det ingen kompromisser, bare ren kraft for de mest energikrevende enhetene
Typebetegnelser : LR20/ 13AUP /D
- Med G-Tech-teknologien er dette et av de kraftigste batteriene på markedet. Her er det ingen kompromisser, bare ren kraft for de mest energikrevende enhetene.
- Egnet for enheter som krever høy ytelse og langvarig energi
- Patentert design for å forhindre batterilekkasje, noe som sikrer sikker bruk og beskyttelse av enhetene dine
- Svanemerket, noe som betyr at det oppfyller strenge miljøkrav
- Holdbarhetstid ved lagring: opptil 10 år, slik at du alltid har pålitelig strøm tilgjengelig når du trenger det
- Leveres som 2 batterier i blister pack av papir eller 40 batterier i en papp boks, som er praktisk og miljøvennlig
BruksområdeSpesielt godt egnet for produkter som krever mye strøm
Batteribetegnelse | Mono D, LR20, AM1 |
Nominell spenning | 1.5 V |
Type oppladbart batteri/batteri | AlMn |